HAKKIMIZDA


HİZMETLERİMİZ


GALERİ


İLETİŞİM

Hakkımızda

Firmamız ALİ PARLAK tarafından 1970 yılında büyük vasıtaların şanzıman ve diferansiyel bakım servisi olarak kurulmuş olup dürüst ve kaliteli bir çalışmanın sonucunda firmamızı bir Türkiye markası yapmıştır. Ayrıca alanında bir dünya markası ZF Yetkili servisidir.

Aynı zamanda Mercedes –Benz, EATON, Rockwell, Spicer markalarının şanzıman, diferansiyel ve Voith ve Graziano portal aksın tamir bakım ve yedek parça hizmetinde bulunmaktadır.

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için elimizden gelen bütün gayret ve çabayı göstermekteyiz. Kaliteli ve uzman ekibimizle garanti dahili ve harici firmamız tarafından yapılan her işin takipçisi olup müşterilerimizi memnun etmeye çalışmaktayız.

kontör yükle kredi kartı borç sorgulama turkcell kontör yükleme vodafone kontör yükleme avea kontör yükleme bimcell kontör yükleme hgs bakiye yükleme bimcell tl yükleme elektrik faturası ödeme hgs yükleme yapı kredi borç sorgulama avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme turkcell fatura ödeme gib mtv ödeme

© Copyright 2015 TÜM HAKLARI ALİ USTA’YA AİTTİR. TASARIM: CREART AJANS